Biobaza kozmetika – sila a sviežosť je vo výťažkoch bylín

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Biobaza kozmetika dýcha prírodou. Vracia sa k tomu pôvodnému. Pohrdla chemickými látkami, namiesto toho siahla po výťažkoch z bylín, rastliných olejoch a maslách.

Láka vás namydliť sa pod sprchou gélom z aromatickej levandule, neutrálneho rumančeka a osviežujúceho citróna? Alebo gélom s výťažkami ruže a pelarónie, ktoré voňajú po lete? Pokožku osvieži, vyživí a pohladká. Prírodná vôňa podporí aj psychickú regeneráciu.

Aj vašim vlasom doprajte prírodný prípravok. Povedzme z jarnej žihľavy, vavrínu a tiež z prímorskej levandule, ktorý obnoví objem a dodá lesk. Telo si môžete po sprche alebo kúpeli natrieť mliekom zo vzácnych olejov ako je  jojobový, mandľový, hroznový, arganový, sú plné najmä antioxidantov a E vitamínu.

Biobaza kozmetika využíva aj žltú a krásnu slamienku

Chorvátska značka má aj krém na odstraňovanie pigmenácie pleti. Jeho základom je slamienka piesočná, ktorej žlté kvety nezvädnú ani po odtrhnutí. Výťažok z nej je proti starnutiu.

Kamilky dezinfikujú foto: pixabay
Kamilky dezinfikujú
foto: pixabay
Pre všetky vekové kategórie a typy pleti
Pre všetky vekové kategórie a typy pleti

BIOBAZA BEAUTY EXCLUSIVE SÉRUM NA TVÁR A KRK 30 ML
Cena tu

Krásny darčekový balíček poteší každého
Krásny darčekový balíček poteší každého

BIOBAZA EXCLUSIVE DARČEKOVÁ SADA S MIMÓZOU
Cena tu

Levanduľa je dar z prírody foto: pixabay
Levanduľa je dar z prírody
foto: pixabay

Náš favorit – odporúčame

Našim favoritom je BIOBAZA BEAUTY EXCLUSIVE SÉRUM NA TVÁR A KRK 30 ML. Prírodné pleťové sérum nanášajte na tvár a krk, vyživuje a napína pokožku. Obsahuje aj aloe vera, kyselinu hyalurónovú a vzácne oleje. Rýchlo sa vstrebáva. 🙂

Obsahuje aj aloe vera
Obsahuje aj aloe vera
mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *