Červená sedačka sadne pre vášnivých ľudí

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Nechcete bledú sedačku, lebo na ňu treba viac dávať pozor a vy máte deti? Čierna alebo hnedá sa vám nepáči? Skúste si osviežiť obývačku červenou. Červená sedačka nie je taká citlivá na špinu a skrášli priestor. 

Červená má viac odtieňov, vyberte si tmavú, jasnú, červeno-ružovú alebo červeno-oranžovú. Ak máte v izbe nejaký kúsok nábytku červený, treba farby zladiť. Tmavočervený kus nábytku s jasnočerveným v jednom interiéri nevyzerá dobre.

„Interiér s červenou sedačkou môže byť nadčasový a roky zaujímavý. Zlaďte ho s bielou alebo krémovou farbou. Môžete k nemu vybrať aj tretiu doplnkovú farbu ako je šedá, zlatá, strieborná. Zaujímavé sú transparentné doplnky, povedzme zo skla. Samozrejme, farebných možností je viac,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová.

Červená sedačka – pre dynamických ľudí

Červená vyhovuje extrovertom, dynamickým a vášnivým ľuďom. Spája sa so srdcom a emóciami. Dá sa trochu zjemniť krémovým vankúšom, kobercom či závesom.

Červené šaty si môžu obliecť ženy introvertky, raz za čas a nemusia sa v nich cítiť zle. Ale keby ich mali nosiť stále, farba by im evokovala nepokoj. To isté platí aj pre sedačku. Ale keď sa pozriete na oranžovo-červenú, vyvoláva pokoj, teplo a mohla by sadnúť aj introvertom.

Čítajte aj: Kreslá leňošky vám prinesú novú energiu

Pekná a kvalitná, s vysokoodolným poťahom
Pekná a kvalitná, s vysokoodolným poťahom

Červená trojmiestna pohovka Kooko Home Love
Cena tu

Nadčasová a štýlová, kvalitná penová výplň pre pohodlné sedenie
Nadčasová a štýlová, kvalitná penová výplň pre pohodlné sedenie

Červená dvojmiestna pohovka Kooko Home Love
Cena tu

Vyberte si zostavu podľa priestoru a svojich potrieb
Vyberte si zostavu podľa priestoru a svojich potrieb

Červené kreslo Kooko Home Love
Cena tu

V klasickom štýle
V klasickom štýle

Náš favorit

Naším favoritom je Červená trojmiestna pohovka Kooko Home Love. Čo o vás táto sedačka prezradí? Že máte vkus, zmysel pre kvalitné a pohodlné materiály. Poťah je odolný voči oderu, čo dokladuje aj hodnota testu Martindale. Ešte je aj málo vsiakavý, čo oceníte pri nehode s plným pohárom. 🙂

Kvalitná a nadčasová
Kvalitná a nadčasová
mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *