Domové čísla – praktický a luxusný doplnok na vaše dvere

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Návštevy nevedia nájsť váš dom? Asi na ňom máte malé a nečitateľné čísla. Vybrali sme pre vás famózne číslice z nehrdzavejúcej ocele. Domové čísla na fasádu váš dom nielen skrášlia, ale vaši hostia ho nájdu na prvý šup.

Nechcete mať na fasáde alebo na dverách klasickú tabuľku s číslicami, ktorú majú všetci? Chcete niečo luxusnejšie a originálnejšie? Na to slúžia 15 centimetrové číslice a písmená z nehrdzavejúcej ocele.

čitateľné z diaľky, tak ich určite neprehliadnete. Majú úžitkový a estetický rozmer. Nehrzavejúca oceľ im dodáva punc luxusu. S výrobkom dostanete nielen montážny materiál ale aj vŕtaciu šablónu.

Domové čísla a zarážky na dvere

Medzi doplnky ku dverám patria aj zarážky na dvere alebo dverový klin. Použijete ich, keď chcete mať otvorené. Zarážky sú z ocele, z boku vybavené čiernou gumou, ktorá zabráni škrabancom na podlahe či dverách. Vyzerajú elegantne.

Možno sa vám budú pozdávať aj tabuľky na dvere a steny. Radšej tabuľkou oznámte, že je tam fajčiť zakázané, čím predítete nedorozumeniam.

Staré označenia sú retro foto: pixabay
Staré označenia sú retro
foto: pixabay
Toto kilo z nehrdzavejúcej ocele dvere určite zastaví
Toto kilo z nehrdzavejúcej ocele dvere určite zastaví

Dverová zarážka 1 kg STOP, Blomus 
Cena tu

Dvojkilová záražka dvere zastaví a gumou ochráni
Dvojkilová záražka dvere zastaví a gumou ochráni

Dverová zarážka 2 kg STOP, Blomus 
Cena tu

Dverový klin z čiernej gumy nepoškodí dvere
Dverový klin z čiernej gumy nepoškodí dvere

Dverový klin WEDO, Blomus 
Cena tu

mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *