Držiaky do kúpeľne sú rezervované pre uteráky

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Držiaky do kúpeľne sú využívané na šatstvo a uteráky. Máte ich v kúpeľni dosť? Ak nie, pozrite si s nami, aké moderné kúsky priniesli na trh výrobcovia.

Keď idete pod sprchu, potrebujete si niekde odložiť šatstvo. Odniekiaľ si vziať čistý uterák a ten mokrý potom niekam odložiť. Dizajnéri nemeckej firmy Blomus vymysleli celý rad držiakov, ktoré sa upevnia na stenu alebo zavesia na dvere. V kúpeľní predstavujú komfort.

S uterákmi si hravo poradia aj elegantné rebríky inšpirované severským štýlom. Sú z moderného materiálu striebornej farby – z nehrdzavejúcej ocele, a to buď v matnom alebo lesklom prevedení. Hodia sa hádam do každého priestoru.

Rebríky ako držiaky do kúpeľne

Veľmi elegantné sú jednoduché držiaky na zrolované čisté uteráky. Hodne sa vyskytujú v stredomorských kúpelniach. Rebríky zasa poskytujú priestor na sušenie mokrých uterákov, a keď treba, aj na sušenie bielizne.

Môžete ich umiestniť aj do iných miestností – do predsiene alebo do spálne ako nemého sluhu. Z vyhľadávaných držiakov spomenieme držiaky na fén a vlasovú žehličku.

Teleskopický regál nad automatickú práčku
Teleskopický regál nad automatickú práčku

Regál do kúpeľne Silvery
Cena tu

Toto je nápad zo severu a výrobok z Nemecka
Toto je nápad zo severu a výrobok z Nemecka

Držiak na uteráky Forma Ladder
Cena tu

Inštalácia je hračka, iba ho zavesíte na dvere
Inštalácia je hračka, iba ho zavesíte na dvere

Držiak na uteráky, na dvere King
Cena tu

Chýbajú držiaky foto: pixabay
Chýbajú držiaky
foto: pixabay
Fén budete mať vždy poruke
Fén budete mať vždy poruke

Držiak na sušič na vlasy Osimo
Cena tu

Jednoduchý a elegantný
Jednoduchý a elegantný

Držiak na uteráky Denise Round
Cena tu

Náš favorit

Našim favoritom je Regál do kúpeľne Silvery. Praktický diel nábytku na uskladenie kozmetiky a pracích prostriedkov. Miesto nad práčkou je často nevyužívané. Niektoré značky prišli s laminátovými uzatvárateľnými skriňami, ktoré využívajú tento priestor. Oceľový regál predstavuje dve teleskopické tyče, ktoré je možné namontovať o strop a podlahu. 🙂

Využije miesto nad práčkou
Využije miesto nad práčkou
mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *