Kožená taburetka s drevenými nohami má štýl

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Kožená taburetka pôsobí elegantne a sľubuje dlhú životnosť. Slúži na vyloženie nôh, na občasné sedenie aj ako záložná stolička v malých bytoch. Pravá koža vyzerá fajn v kombinácii s drevom.

Taburetka v škandinávskom štýle je zaujímavá. Dubové drevo je  rezané do atypického tvaru, dáva taburetke neopakovateľný podpis. Je to tvarovo minimalistický kúsok, no má dušu. Je vyrobená ručne, každý kus je teda originálom. Využijete ju v každom byte, dodá mu oddychovú pohodu. Nadčasový kúsok, ktorý bude štýlovou súčasťou vášho bytu aj o niekoľko rokov. Ak sa o neho budete dobre starať, bude vám spoľahlivo slúžiť aj desaťročia.

Kožená taburetka je malý kus nábytku, ktorý doplní hádam každý interiér. Zvlášť zapadne do industriálneho priestoru.

Kožená taburetka – kam sa hodí

Môžete ju umiestniť do obývačky, ale aj do predsiene, či spálne. Podľa potreby sa dá ľahko presunúť kamkoľvek, aj na balkón alebo do kúpeľne. Veľmi jej to pristane s bledým drevom, dizajnéri jej darovali štýl.

Čítajte aj: Taburetka s úložnými priestormi – deti skrýše milujú  

Dokonalý dizajn, jednoduchý tvar a ladné línie
Dokonalý dizajn, jednoduchý tvar a ladné línie
mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *