Luxusné príbory – strieborné sú ako zo šľachtických hradov

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Užite si luxus pri stolovaní, ochutnajte polievku i hlavné jedlo novými príbormi. Luxusné príbory sú tematické, vybrať si môžete ázijské, stredomorské a z ďalších oblastí. Vykročili z fádnosti do kreatívneho nápadu

Príbory sa doteraz na seba podobali. Ak zjete jedlo lyžičkou, ktorá má motív bambusových stoniek, zapamätáte si ju. Chuť jedla sa posilní iným vnemom. Príbory značky Fissler majú vo svete meno a potvrdzujú povesť nemeckej kvality.

Firma rada používa reklamný slogan, že každé tri sekundy sa vo svete predá jeden príbor. Ak sa vám nepozdáva ázijský motív, skúste príbor so stredomorskou atmosféru Toskánska alebo minimalizmus Tokia. Luxusné príbory sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele bez obsahu niklu.

Luxusné príbory s myšlienkou

Príbory sa vám zapáčia aj preto, že dobre padnú do ruky. „Je fascinujúce, ako má taký malý výrobok ako je vidlička alebo nôž priestor na dizajn. Aj na malú plochu dokázali dizajnéri vložiť myšlienku,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová.

Rukoväť, v ktorej vidíte i nahmatáte vzor bambusu
Rukoväť, v ktorej vidíte i nahmatáte vzor bambusu

Príbor asia: základná súprava 30 kusov, Fissler
Cena tu

Prinesie k vášmu stolu stredomorskú atmosféru
Prinesie k vášmu stolu stredomorskú atmosféru

Príbor toscana: základná súprava 30 kusov, Fissler
Cena tu

Minimalistický štýl moderného jedálenského servisu
Minimalistický štýl moderného jedálenského servisu

Príbor tokio: základná súprava 30 kusov matný, Fissler
Cena tu

Všetko poruke
Všetko poruke

Náš favorit – odporúčame

Našim favoritom je Strieborný príbor Alt-Faden: základná súprava 24 kusov, Robbe & Berking. Vraciame sa k striebru, tak ako panstvo na hradoch a zámkoch v uplynulých storočiach. 

Jedenie so strieborným príborom je aj zdravé, striebru sa pripisujú antibakteriálne účinkyNajmä pri morových epidémiách panstvo jedlo zo strieborných tanierov a striebornými lyžiacami. Príbory nemeckej značky Robbe & Berking sú vyrobené z pravého striebra 925/1000.

Príbor je inšpirovaný klasicizmom, má aj umeleckú hodnotu. Mohli ste ich vidieť na prepychovej jachte alebo v hviezdičkovom hoteli. Tieto príbory neumývajte v umývačke riadu. 🙂

Príbor, aký sa dedí z generácie na generáciu
Príbor, aký sa dedí z generácie na generáciu
mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *