Obliečky z mikroplyšu – príjemné na dotyk i na pohľad

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Mikroplyš je moderný materiál, ktorý je vynikajúci na dotyk. Sú z neho vyrobené vesty, papuče, deky, vankúše, ale aj prehozy a obliečky. Obliečky z mikroplyšu sú fajn na zimu a skrášlia spálňu.

Prezlečte svoje paplóny do hrejivého mikroplyšu, ktorý vás zahreje. Je výborný, ak v noci máte v spálni chladnejšie. Tento materiál je savý, rýchlo schne a nežmolkuje sa.

Gazdinky ho majú rady najmä preto, že ho netreba žehliť. Posteľ s ním máte rýchlo ustlanú. Pre výborné termoregulačné vlastnosti ho vyhľadávajú aj alergici. Deti sa tohto materiálu rady dotýkajú.

Obliečky z mikroplyšu dajú spálni upratanejší look

Je fakt, že obliečky z 100 % polyesterového mikrovlákna  vytvoria v spálni dojem uprataného priestoru. To preto, že vytvárajú odlesky. Zaujímavé sú jednofarebné kúsky.

Čítajte aj: Deky z mikrovlákna sú maznavé, hebké a teplé

Mäkké a hebké obliečky na chladnejšie obdobie
Mäkké a hebké obliečky na chladnejšie obdobie

Obliečky Mikroplyš Nikol, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Cena tu

 

Hneď je teplo foto: pixabay
Hneď je teplo
foto: pixabay

Náš favorit – odporúčame

Našim favoritom je Obliečky mikroplyš Debora tyrkysová, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm. Éterický a snivý vzor na príjemný spánok. 

Pekné jemné farby, krásny vzor
Pekné jemné farby, krásny vzor
mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *