Organizéry na kozmetiku – ceruzky a rúže sú v pozore

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Neviete nájsť ceruzku na oči a rúž? Príliš veľa kúskov skrášľovacej kozmetiky treba zoradiť do systému. Organizéry na kozmetiku alebo stojany na šperky vám pomôžu. Postavia vašu kozmetiku do pozoru.

Výrazne vám uľahčia hľadanie pomôcok pri rannom líčení. Vyberte si ich podľa počtu kúskov kozmetiky. Čo môžete dať do 4 až 12 priehradiek?

Povedzme kontúrovaciu ceruzku na pery, čiernu ceruzku na obočie, ďalšiu na linky, tiene, rúž, lesk. Máte tam založenú pinzetu, manikúrové nožnice, lak na nechty, parfémy a čokoľvek iné. Umiestnite ich do priehradky v kozmetickom stolíku. Niektoré organizéry sú vybavené zrkadlom.

Organizéry na kozmetiku a šperky – rozličné druhy

  • k pomôckam patrí aj dóza na vatu a vatové tampóny na odličovanie, vyrobená z akrylového skla
  • šperkovnica z plastu – vidíte jej obsah aj zvonka
  • stojan na drobnosti – originálny kúsok, vhodný povedzme na prstene

Čítajte aj: Kozmetické zrkadlo poskytne váš detailný obraz

Štetce si uložte do organizéra foto: pixabay
Štetce si uložte do organizéra
foto: pixabay

Náš favorit – odporúčame

Našim favoritom je Koziol Stojan na prstene Miaou, biela. Viete, že túto plastovú mačku vyrobila nemecká firma Koziol, ktorá získala veľa dizajnových ocenení? Je to aj krásny doplnok, navyše chvost je veľmi praktický. Slúži ako stojan na prstene, gumičky, náramky a iné drobnosti. Praktické má aj uši, na ktoré si môžete odložiť náušnice. Mačku vyrobili z recyklovateľného plastu. 🙂

Praktické a milé
Praktické a milé
mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *