Stolíky – použite ich ako nočné alebo pracovné

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Stolíky, ktoré sme pre vás vybrali, sú moderné multifunkčné. Môžu slúžiť ako nočné stolíky a rovnako aj ako kontajnery k pracovnému stolu. Ak vás v jednej funkcii omrzia, urobíte zmenu. Uskladňovací priestor sa v každej izbe hodí, a pritom stolík nezaberie veľa miesta.

„Stolíky sú nadčasové, to znamená, že aj o pár rokov budú módne. Sú z kvalitného dreva, teda niečo vydržia. A sú moderné, hodia sa do moderných priestorov. Poslúžia nielen vedľa postele, ale aj vedľa alebo pod pracovným stolom. Aj na chodbe, kde by ste na nich mohli mať položený kvetináč,“ povedala architektka Katarína Olexová.

Stolíky –  dva v jednom

Vedela by si ich predstaviť ako šuflíky k pracovnému stolu v hociktorom office, kde dbajú na dizajn. Stolíky sú z masívu vo farbe dreva, bielej, sivej i čiernej. Dizajnéri sortiment obohacujú o žltú či tyrkysovú, ktoré farbami oživia priestor. Zaujímavá je aj kombinácia bielej a dreva.

 Využijete ako nočný stolík
Využijete ako nočný stolík

Biela skrinka Ragaba ASHME 
Cena tu

Alebo pod písací stôl?
Alebo pod písací stôl?

Tmavosivá skrinka Ragaba ASHME 
Cena tu

V žltej na osvieženie
V žltej na osvieženie

Žltá skrinka Ragaba ASHME
Cena tu

Náš favorit

Naším favoritom je Nočný stolík z dubového dreva Gazzda Ena Two, 55 x 42 x 40 cm. Kreatívny stolík, skôr by sme ho využívali ako nočný. Súhlasíme s výrobcom, že ho charakterizuje farebná a tvarová čistota. Hrá sa s kombináciou farby dreva a bielej, čo je hodne zaužívané v severskom štýle nábytku. Krása! -:)

Tento kúsok oživí váš domov
Tento kúsok oživí váš domov
mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *