Zuiver nábytok má svoj vlastný dizajnový rukopis

Katarína Olexová
Inšpiratívne produkty vybrala bytová architektka Katarína Olexová

Nábytok holanskej značky  je svieži, nadčasový a vyhľadávaný. Zuiver nábytok má osobitý rukopis, ktorý kombinuje moderné a odkazuje na retro. Má pôvabné stolíky, lampy, komody, ale aj moderné dekoračné rebríky.

„Výzor kresiel, ktoré sme vybrali, odkazuje na minulosť. Majú však vylepšenú ergónómiu, kvalitný poťah, ktorý prešiel testom Martindale, šik výzor, vysokú nosnosť a ponúka pohodlie. Keď k tomu dodáte podnožku, máte  prestreté na relax,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Holandská značka má aj moderné kúsky, ktoré vychádzajú zo škandinávskeho štýlu. Jednoduché stolíky, nástenné hodiny či ľahký rebrík na dekorácie.

Zuiver nábytok  – hra ocele s drevom

Značka kombinuje na bielo natretú oceľ s bledým drevom, čo vidieť na vešiaku, rebríku či lampe – trojnožke. Drevo v spodnej časti má estetickú funkciu a chráni plávajúcu podlahu alebo parkety.

Žiarivá farba oživí miestnosť
Žiarivá farba oživí miestnosť

Žlté kreslo Zuiver Rib
Cena tu

Vytvorte si pohodlie
Vytvorte si pohodlie

Žltá podnožka Zuiver Rib
Cena tu

Náš favorit – odporúčame

Našim favoritom je Biely odkladací rebrík Zuiver Rack. Môžete na ňom sušiť bielizeň, zavesiť srdiečka, svietiace gule a iné dekorácie. Doplňte ich háčikmi alebo špagátom a zaveste si na ne odkazy alebo týždenný plán. 🙂

Nevtieravý dizajn
Nevtieravý dizajn
mm
Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *