Čínska medicína produkty – vytvárajú pentagram

Ginko obsahuje Korolen foto: pixabay

Jana Beňová Téma 16. januára 2021 0

Čínska medicína produkty – majú navodiť u ľudí harmóniu, vyváženie jin a jang, teda ženského a mužského princípu. Regalen, Korolen, Gynex, Vironal a Renol fungujú v akomsi pomyselnom pentagrame. Všetky podľa zákona označujeme výživové doplnky.

Regalen je výťažok z byliniek, ktorý sa používa na detoxikáciu. Pomáha organizmu zbavovať sa odpadových látok. Ľudia si ho radi dávajú na očistné kúry.

Lekári čínskej medicíny ho odporúčajú na očistenie pečene a čriev. Pomáha pri toxickom zaťažení organizmu, upravuje správne vstrebávanie živín. Podporuje správnu funkciu tráviaceho systému. Má vysoký obsah horčiny, čo podporuje trávenie.

Podľa čínskej medicíny harmonizuje dráhu pečene, žlčníka a hrubého čreva. Je to výťažok zo 14 bylín. Zo známych je to povedzme repík lekársky, skorocel, púpava či pestrec mariánsky.

Prípravky využívajú aj výťažok z púpavy foto: pixabay

Prípravky využívajú aj výťažok z púpavy
foto: pixabay

Čínska medicína Korolen a Gynex

Korolen harmonizuje hladinu cholesterolu a krvných lipidov, prispieva k emočnej a duševnej rovnováhe. Harmonizuje energetické dráhy srdca, tenkého čreva, osrdcovníka.

Výťažky týchto bylín pôsobia detoxikačne, antioxidačne. Okrem toho sa môže užívať pri nedostatku energie. Predchádza vzniku srdcovocievnych chorôb a zlepšuje pamäť a koncentráciu. Spomenieme niektoré z bylín, ktorých výťažky obsahuje. A to ginko, lapacho, ľubovník, pagaštan, brusnica, levanduľa, kôpor, rasca a iné.

Gynex je na gynekologické zápaly, imunitu, psychiku, vyrovnáva výkyvy organizmu. Zlepšuje stav kože, slizníc a pľúc, má ochranný vplyv na cievny systém. Pre dobré skúsenosti žien s užívaním tohto výťažku, ho už nejednej pacientke odporučil v ambulancii gynekológ. Zo známych bylín obsahuje povedzme  nechtík a ďatelinu, alchemilku či brusnicu.

Ľubovník bodkovaný foto: pixabay

Ľubovník bodkovaný
foto: pixabay

Vironal a Renol

Vironal podporuje imunitu a normalizuje funkcie dýchacieho systému. Pomáha pri infekčných a zápalových ochorení, najmä dýchacieho a tráviaceho systému.

Siahnite po ňom aj preventívne v čase vírusových epidémií, keď na každom rohu zúri chrípka. Vironal harmonizuje predovšetkým energetické dráhy pľúc, hrubého čreva, sleziny. V tomto výťažku vonia lipa i materina dúška.

Renol sa stará o močovú sústavu, kĺby, chrupavky, pokožku i tkanivá. Pozitívne ovplyvňuje krv a lymfatický systém. Jednou z ingrediencií je ríbezľa čierna. Renol harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek, močového mechúra, sleziny.

Čínska medicína produkty čo predstavujú

  • Reganol drevo
  • Korolen oheň
  • Gynex zem
  • Vironal kov
  • Renol voda

Čítajte aj: Špaldový vankúš ohreje suchým teplom vašu chrbticu

Viac výrobkov Energy

Pentagram foto: pixabay

Pentagram
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.