Detské kreslá – abrakadabra – sa zmenia na posteľ

Detské kreslá

Jana Beňová Téma 23. januára 2021 0

Detské kreslá z Dánska sú veľkou zábavou pre deti. Viete ich premeniť na matrac a matrac zasa na posteľ. Čarovné abrakadabra pri tom, samozrejme, môžete i nemusíte povedať. Sú dizajnové, kreatívne, variabilné. Pritom aj veľmi jednoduché a bezpečné.  Ľahko ich uskladníte, pretože nezaberajú veľa miesta. Detský svet spríjemnia nielen komfortom, ale aj farbami.

Detské kreslá - navigácia v článku

Detské kreslá

Ak necháte deti hrať sa na kreslách Karup, nemusíte byť ako na ihlách. Kresielko má tri polohy, pri ktorých sú deti v bezpečí.

  • Kresielko nie je vysoko od zeme, spadnúť sa  z neho nedá. Dieťa sa v ňom môže pohodlne sa oprieť a dosýtosti hrať.
  • Roztiahnete ho na matrac, z ktorého dieťa tiež nemá kam padnúť. Výhodou je, že pri hre mení polohu, čo je fajn pre jeho chrbticu.
  • Ak matrac rozložíte, získate váľandu, kde si dieťa môže aj s kamarátom pospať, keď ho zmôže únava.
Kreslo-matrac-pohovka, tri v jednom

Kreslo-matrac-pohovka, tri v jednom

Detské kreslá sú bezpečné

Manipulácia s kresielkom je veľmi jednoduchá a bezpečná. Celé je z penového jadra obaleného špeciálnou vatou. Z matracu alebo váľandy si deti aj sami môžu urobiť opäť sedačku.

Dosiahnu to s použitím suchého zipsu. Na spokojnosť s kresielkami sme sa opýtali priamo detí – užívateľov komfortu. Výrobky si chvália, že sa na nich dá dobre sedieť, ležať, poskakovať i nerušene hrať.

Čítajte aj: Vešiaky na kabáty môžu byť aj nápadité a hravé

Viac detských kresiel

Z hniezdočka môže byť matrac

Z hniezdočka môže byť matrac


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.