Detské postieľky a kolísky pre vaše ratolesti

Kolíska našich predkov foto: pixabay

Jana Beňová Téma 24. júna 2021 0

Tieto detské postieľky a kolísky potešia starostlivé mamičky. Najmä preto, že sú variabilné, môžete si ich meniť, ako potrebujete. Bočnice môžete odstrániť, vyberať z nej tyče. Posteľ tak viete prispôsobiť veku dieťaťa. Posteľný nábytok spĺňa kritériá najmodernejšieho nábytku, o ktorom matky pred rokmi iba snívali.

Detské postieľky - navigácia v článku

Kolíska našich predkov foto: pixabay

Detské postieľky pre najmenších, teda kolísky majú deti rady, pretože sa v nich hojdajú. Kolísky umožňujú lepšiu starostlivosť o dieťa.

„Najmä preto, že bočnica je priesvitná, matka vidí na dieťa počas jeho spánku. Ale aj preto, že bočnú stranu môžete stiahnuť a kolísku prisunúť k posteli. Dieťa je bližšie k matke, má pocit bezpečia. Ľahšie s ním manipuluje,  dohliada naň. Nemusí vstávať a vyberať dieťa z kolísky, aby ho nadojčila,“ hovorí architektka Katarína Olexová.

Detské postieľky zmeníte na väčšie lôžko

  • keď bábätko vyrastie, bočné tyče vyberiete, aby mohlo samo vyjsť z postele
  • postele sú v neutrálnej farbe, dajú sa ľahko kombinovať s iným nábytkom

Čítajte aj: Rozkladacie pohovky na spanie – slúžia vo dne i v noci

Viac detských postieľok


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.