Detský nábytok pre dievčatá – otvorte im svet ružovej

Detský nábytok pre dievčatá v pastelových farbách

Jana Beňová Téma 17. apríla 2021 0

Zariaďujte detskú izbu? Detský nábytok pre dievčatá potrebuje veľa ružovej alebo inej z pastelových farieb. Malé deti sa vo svojej izbe a posteli potrebujú cítiť dobre.

Detský nábytok pre dievčatá - navigácia v článku

Detský nábytok pre dievčatá v pastelových farbách

Farebný svet detí je fantazijný a rozprávkový, aj keď pomaly doň začína prenikať život dospelých. Tých rady napodobňujú. Aj dospelí majú sedačku, kreslo alebo puf.

„Nábytok, ktorý sme pre vás vybrali, je pre dievčatá ako stvorený. Hoci v návode píšu, že by v modrej verzii mohol byť aj pre chlapcov. Neviem si predstaviť,  že by sa s ním napríklad môj syn stotožnil. Aj dizajnovo ladí skôr s dievčenskou dušou,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Detský nábytok pre dievčatá

Základom izby je dobrá posteľ. Vybrali sme v ružovej farbe, ktorá sa dá skombinovať s bielymi knižnicami, skriňami a doplnkami. Niektoré postele väčších rozmerov môžu vydržať až do dospelosti.

Ako základ pri zariaďovaní detskej izby môžeme zvoliť aj nábytok v bielej farbe kombinovaný s pár kúskami a doplnkami v ružovej. Biela je neutrálna a nábytok môže dobre slúžiť aj väčším slečnám, ktoré z ružovej vyrastú. Doplnky a drobný nábytok ľahšie vymeníme.

Čítajte aj: Postele 120×200 – široký priestor pre single nocľažníka

Viac detského nábytku

Ešte viac detského nábytku

Svet detí foto: pixabay

Svet detí
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.