Farebná komoda – jej drevo má starší príbeh

Farebná komoda má šarm foto: pixabay

Jana Beňová Téma 12. mája 2021 0

Farebná komoda má svoju noblesu a samozrejme aj funkciu. Má šmrnc zašlých čias a praktické úložné priestory, v ktorých môžu mať veci v domácnosti svoje miesto. Niektoré kúsky sú z repasovaného dreva, ktorému výrobca vdýchol nový život.  Stoja od 70 do 1000 €.

Použité drevo výrobca vynovil a vytvoril z neho vzácny kúsok. V jeho priečinkoch sú príbehy uplynulých desaťročí a rokmi sa jeho hodnota zvýši.

Staré veci majú pridanú hodnotu a sú čoraz viac trendové. Miestnosť oživí už jeden starý, starší alebo repasovaný kúsok nábytku. Môže to byť jedna farebná komoda, ktorá je uprostred nábytku bielej farby alebo s dreveným nábytkom,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Farebná komoda si tyká s ekológiou

Komody vyrobili z masívneho dreva, kovu alebo MDF dosky. Majú pôsobivý tvar a priečinky si zapamätáte aj podľa farieb. Skrinkami dávate druhú šancu drevu, čo je ekologické i moderné. Komoda pôsobí domácky a vytvára harmóniu.  

Čítajte aj: Pohodlné kreslá – ušiak i patchwork na dokonalý relax

Viac krásnych komôd

Drevo dostáva druhú šancu, nesie v sebe príbeh foto: pixabay

Drevo dostáva druhú šancu, nesie v sebe príbeh
foto: pixabay

Náš favorit – odporúčame

Našim favoritom je Komoda Kijo. Vonia po masívnom jedľovom dreve a vyzerá fantasticky. Tento kúsok si každý všimne. Teší návštevy ale denne aj domácich. Má prehľadné priečinky, s ktorými máte upratané. 

Vydarená kombinácia farieb a rôznych vzorov

Vydarená kombinácia farieb a rôznych vzorov


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.