Glamour štýl – blýska sa odleskami a svieti

Glamour štýl

Jana Beňová Téma 1. októbra 2021 0

Glamour štýl sa v interiéri leskne a ligoce. Je to póza s imitáciou zlata a striebra, mramoru i  medi. Tieto farby si sadajú na nábytok a doplnky.  Ak v  interiéri vidíme zlatý vankúš, masívny zlatý rám zrkadla alebo zlatý odkladací stolík, ide o glamour štýl. Zlaté sú aj nohy na kresle, lustre a ručičky na hodinkách.

Glamour štýl - navigácia v článku

Glamour štýl

Glamour štýl oceňujú ženy, zvýrazňujú svoju atraktívnosť a šarm. Znamená vylepšovanie, pocitové nadhodnocovanie priestoru. Nemusí byť každý kus nábytku v jednom štýle. Stačí doladiť povedzme žltý vankúš, krásne zrkadlá v zlatom ráme alebo mramorové hodiny do vášho interiéru.

Glamour štýl nielen do obývačky

Tomuto štýlu sa páči v obývačke, v kúpeľni, ale i v predsieni. Jeden, dva kúsky doplnkov zvyknú byť väčšie, pompéznejšie ako obvykle. Typickým nábytkom v glamour štýle je bordová zamatová prešívaná sedačka.

Čítajte aj: Medená lampa interiér oteplí a skrášli

Viac doplnkov v glamour štýle

Zrkadlo, na ktoré sa nebudete vedieť vynadívať

Zrkadlo, na ktoré sa nebudete vedieť vynadívať


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.