Konferenčný stolík z masívu slúži a prekvapuje

Dnes je na výber veľa praktických a pekných stolíkov

Jana Beňová Téma 2. októbra 2021 0

Konferenčný stolík z masívu tu bol, je a bude. Z našich interiérov nezmizol, ale nadobúda zaujímavé tvary,  je dizajnovejší, kvalitnejší a účelnejší. Už ste sa stretli s interiérmi, kde si majitelia povedali, že im konferenčný stolík netreba? A keď prišla návšteva, chýbal.

Konferenčný stolík z masívu - navigácia v článku

Dnes je na výber veľa praktických a pekných stolíkov

Taburetka síce poslúžia pre jedného-dvoch obyvateľov bytu, ale káva pre troch ľudí na ňu nevojde. A nie je dôstojné, keď si návšteva odkladá kávu na zem.

Konferenčný stôl je v moderných domácnostiach nevyhnutnosťou.  Vybrali sme pre vás niekoľko konferenčných stolíkov, podľa nás je jeden krajší ako druhý. Všetky majú spoločného menovateľa – drevené, luxusné a elegantné.

Konferenčný stolík z masívu je variabilný

Viaceré majú okrem základnej funkcie – na uloženie kávy a pohostenia aj uskladňovaciu funkciu. A tú predstavujú priečinky na časopisy, noviny, diaľkové ovládače médií, cukríky  a iné drobnosti.

Variabilitu konferenčných stolíkov ocenia najmä majitelia malých bytov. Určite ňou nepohrdnú ani v tých priestrannejších domácnostiach.

Čítajte aj: Študentská izba – nábytok s esenciou mladosti

Viac luxusných konferenčných stolíkov

Krásny, nadčasový a praktický stolík, ktorý nevyjde z módy

Krásny, nadčasový a praktický stolík, ktorý nevyjde z módy


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.