Kreslá do obývačky – v hlavnej úlohe je fialová

Kreslá do obývačky

Jana Beňová Téma 7. septembra 2021 0

Fialová vo všetkých odtieňoch je farba duchovna, originality a diplomacie. Vybrali sme vám z nej kreslá do obývačky. Musíte uznať, že v tejto farbe majú niečo do seba. Je namiešaná z červenej a modrej. Jedna z odtieňov fialovej – ultra violet, bola vyhlásená za farbu roka 2018.

Kreslá do obývačky - navigácia v článku

Kreslá do obývačky

„Kreslá sa hodia do obývačky, majú vysokú kvalitu poťahu a štýl. Fialová ide k bielej, maslovej, k drevu a prírodným materiálom. Vynikne pri oranžovej a hráškovozelenej. Nemali by byť vedľa seba rozličné odtiene fialovej,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová. Fialová je v duchovnej oblasti spájaná zo siedmou čakrou. Znamená rozvahu, mier a pokoru. Majú ju radi vášniví ľudia s dávkou fantázie a kreativity.

Kreslá do obývačky – odtiene fialovej

Fialová má veľa odtieňov ako levanduľovú, ametystovú, indigovú, orgovánovú, slivkovú, purpurovú, černicovú a baklažánovú. Je známe, že všetci ľudia nemusia rozpoznať každý odtieň tej-ktorej farby.

Čítajte aj: Konferenčný stolík biely – nenápadne nápadný dizajn

Viac kvalitných kresiel

Farba ultra violet foto: int

Farba ultra violet
foto: int


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.