Kreslo s podnožkou – totálny relax po namáhavej práci

Relaxačné kreslá sú dizajnované na oddych

Jana Beňová Téma 11. apríla 2021 0

Ak si chcete dopriať každodenný relax po práci, skúste si zaobstarať domov kreslo s podnožkou. V relaxačnej polohe s vyloženými nohami zaženiete stres a vytvoríte si pohodu.

V tejto polohe môžete driemať, čítať alebo komunikovať s blízkymi. Vyloženie nôh vám dobre padne zvlášť pri bolestivých končatinách, ktoré opúchajú.

Kreslo s podnožkou - navigácia v článku

Relaxačné kreslá sú dizajnované na oddych

Niektoré kreslá s podnožkami predávajú ako sety, iné kúpite samostatne.

„Ak kreslo a podnožka nepredávajú ako set, vyberte si ich osobitne. My sme ku kreslám vybrali podnožky rovnakej značky, poťahu a farby. No nie vždy musia byť úplne totožné,“ povedala architektka Katarína Olexová.

Kreslo s podnožkou nemusí byť rovnaké

Podnožka nemusí byť rovnakej farby ani rovnakého materiálu ako kreslo, ale mali by spolu ladiť a zapadnúť do interiéru. Ak sú povedzme kreslá a sedačka ladené do hneda, podnožka môže byť nadčasová krémová.

Podnožku môžete použiť ako záložnú stoličku pre návštevy, keď nemáte dosť miesta.

Čítajte aj: Stojacie lampy do obývačky trónia na nôžke a trojnožke

Viac luxusných kresiel


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.