Kvalitné obliečky a kvalitné deky s.Oliver z Nemecka

Kvalitné obliečky na dobrú noc foto: adobestock

Jana Beňová Téma 23. septembra 2021 0

Pozrite si kvalitné obliečky a kvalitné deky od značky s.Oliver. Vznikla v roku 1969 ako malý butik v nemeckom Würzburgu a hľadala cesty na svoj rozvoj na trhu. Dnes je symbolom nemeckej kvality v módnom priemysle.

Kvalitné obliečky - navigácia v článku

Manželská posteľ v bielom minimalistická

Majiteľ Bernd Freier nadviazal v Indii kontakty s výrobcami textilu. Okolo roku 2 000 sa značka začala rozširovať po európskych krajinách ako Švajčiarsko, Holandsko, Belgicko a Luxembursko. Našla si cestu aj na slovenský trh. Zo s.Oliver sa stala dôležitá európska módna firma, ktorá dodáva kvalitné materiály a módne produkty.

Podľa wikipédie vlastní 173 maloobchodných predajní, ako aj prevádzku 400 obchodov. Nachádza sa vo vyše 30 krajinách sveta, zaujímavosťou je India. Značka, ktorá v posledných rokoch zaznamenala boom, má sieť vyše 2 000 zamestnancov.

Kvalitné obliečky a kvalitné deky s.Oliver

Predstavujeme vám kvalitné posteľné obliečky s.Oliver. Vyrobili ich z mako saténu, ktorý v lete chladí a v zime hreje. Sú hebké, jemné a lesklé. Na prvý pohľad vidíte, že ide o luxusný materiál. Rovnako príjemné sú aj deky, ktoré si zamilujete vo vašej domácnosti.

 Čítajte aj: Koše na triedenie odpadu do každej domácnosti

Viac výrobkov značky s. Oliver

Elegantný doplnok

Elegantný doplnok 


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.