Kvalitné sedačky – tip na zariadenie vašej obývačky

Kvalitná sedačka odolná proti oderu

Jana Beňová Téma 25. decembra 2020 0

Ako si vybrať kvalitné sedačky? Vybrali sme nielen kvalitný materiál – drevo a poťah, ale aj dizajnový vzhľad. Hľadajte aj variabilné a nadčasové. Vo farbe, aká sa vám páči. Vybrali sme kvalitné sedačky a zariadili sme s nimi obývačku.

Kvalitné sedačky - navigácia v článku

Kvalitná sedačka odolná proti oderu

Ako rozoznáte kvalitu poťahu? Takmer všetci výrobcovia označujú výrobok za kvalitný. Kvalitu určuje hodnota testu Martindale. Pri teste sa otáča normovaný plstený kotúč pod tlakom po textilnom poťahu sedačky. Otáča sa tak dlho, kým sa textília nepretrhne.

Trojsedačka značky Cosmopolitan London má hodnotu Martindale 100 000. Znamená to, že poťah vydržal 100 000 otáčok pod tlakom. V skutočnosti taký tlak pri bežnom užívaní nie je, poťah by vám mal teda roky vydržať. Keby ste videli viac sedačiek s vysokou hodnotou testu kvality, sami časom rozoznáte aj voľným okom kvalitný materiál na prvý pohľad.

Kvalitné sedačky kombinujte

„Sedačky majú opierky na ruky do tvaru krídla. Krásne oživia priestor svojimi farbami. Hodia sa do veľkého i malého priestoru v kombinácii s bielym alebo dreveným nábytkom. Textília je nielen odolná voči roztrhnutiu, ale aj voči vode,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Čítajte aj: Konferenčný stolík biely – nenápadne nápadný dizajn

Viac kvalitných sedačiek Cosmopolitan design

Hodí sa do menej farebného interiéru

Hodí sa do menej farebného interiéru

💡 TIP na produkt - Tyrkysová pohovka pre dvoch Cosmopolitan
Tyrkysová pohovka pre dvoch Cosmopolitan design London

Do klasickej i modernej obývačky. Textília je pevná a vodeodolná. Zaujímavým ju robia aj štíhle nohy a naklonené opierky.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.