Kvalitný fén na vlasy ionizuje a diagnostikuje

Kvalitný fén na vlasy potrebuje každá žena foto: pixabay

Jana Beňová Téma 17. októbra 2021 0

Hľadáte kvalitný fén na vlasy? Jeden na doma, druhý na cestovanie. Aby mal vysoký výkon, optimálne prúdenie, nastaviteľnú teplotu a rýchlosť vzduchu?  Pozrite si náš výber.

Kvalitný fén na vlasy - navigácia v článku

Kvalitný fén na vlasy potrebuje každá žena foto: pixabay

Povezdme Sencor zaisťuje silný prúd vzduchu a vysokú teplotu vysúšania. Rýchlo si s ním viete vysušiť vlasy, čo sa vám hodí, ak si vlasy umývate ráno.  Šnúru má dlhú 2,6 metra, čo umožňuje váš pohyb pri fénovaní.

Na elektrizujúce vlasy je výborná funkcia ionizácie, ktorá eliminuje statickú elektrinu. Fény s takouto technológiou vyšušia mokré vlasy, no zanechajú v nich  prirodzenú vlhkosť.

Obdarujú ich zdravím a žiarivým leskom. Funguje to tak, že iionizátor uvoľní do vlasov milióny elektricky nabitých častíc. Tie pri fénovaní obklopia vlasy, pritiahnu vlhkosť zo vduchu, preto vlasy nebudú elektrizovať.

Kvalitný fén na vlasy aj hydratuje

Nájdete aj fén, ktorý má v sebe zabudovanú infračervenú technológiu. Tá umožní diagnostiku vlasov. A nie iba bezúčelne. Následne vie prispôsobiť teplotu vzduchu, aby boli vaše vlasy hydratované presne tak, ako to potrebujú.ň

Kvalitná žehlička na vlasy

Kvalitná žehlička na vlasy je súčasťou kúpeľne každej ženy. Keď sa pokazí, treba kúpiť novú. Aj žehličky majú moderné technológie, ktoré prinášajú benefit pre vaše vlasy.

Ak chcete čo najmenšiu, kúpte si cestovnú. Keramická žehlička vyzerá dizajnovo a je iba 14 alebo 17 centimetrov dlhá. Hravo sa zmestí do kozmetickej tašky.

Na trhu sú aj žehličky na vlasy, ktorých plochy obsahujú keratín a turnalín. Zaručujú elastickosť a hebkosť vlasov a dodávajú im lesk. Vlasy sa vám nebudú elektrizovať. Taká je povedzme Rowenta Optiliss Keratin.

Jemné vlasy zasa potrebujú nižšiu teplotu. Skúste Braun SatinHair 7 ES3, ktorý poskytuje 9 možností na nastavenie teploty.

Philips prišiel na trh s kvalitnou žehličkou na vlasy. Platničky sú potiahnuté titánom, ktorý sa rýchlo zahreje a narovná vlasy. Titán je hladší než keramika, ešte viac znižuje poškodenie vlasov.  

Čítajte aj: Špaldový vankúš ohreje suchým teplom chrbticu 

Viac fénov

Viac žehličiek na vlasy

Krásne vlasy každý deň

Krásne vlasy každý deň


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.