Mandaly na stenu – pekná ozdoba do interiéru

Mandaly na stenu - pekná ozdoba

Jana Beňová Téma 8. júla 2021 0

Máte radi mandaly na stenu, symbol transcedencie a nekonečna? Myslíte si, že sa hodia iba do liečiteľských priestorov? Pozrite sa na tie, ktoré sme vybrali, či by sa vám hodili aj domov.

Mandaly na stenu - navigácia v článku

Mandaly na stenu - pekná ozdoba

Tvary mandaly vybrali tvorcovia na samolepky, ktorými ozdobíte kachličky i steny. Keďže sú farebne výrazné, stačí ich dať iba na časť steny.  Všimnite si mandalové dekorácie, povedzme z jedľového dreva a skla alebo obraz na plátne.

Motívom mandaly dizajnéri ozdobili stolíky a podnožky. Biele vzory pôsobia jemne, dávajú týmto malým kusom nábytku pridanú hodnotu. Motív je pekný na uteráku i na saténových obliečkach na paplón.

Mandaly na stenu – spájajú kruh so štvorcom

Je to harmonické spojenie kruhu a štvorca. Dotýka sa kruh ako symbol neba so štvorcom ako symbolom vnútra. Oba obrazce podľa wikipédie spája bod, ktorý je zároveň počiatkom i koncom celého systému.

Doplnkami s motívom mandaly treba dávať s citom. Držte sa pravidla, že menej je viac.

Čítajte aj: Ruže tešia ženy v kytici, ale aj na tapetách a vankúšoch

Viac doplnkov s mandalou

Oživí každú stenu

Oživí každú stenu


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.