Mapa sveta na stenu zobrazuje cestovateľské spomienky

Mapa sveta na stenu

Jana Beňová Téma 10. júla 2021 0

Mapa sveta na stenu namiesto obrazu je dobrý nápad. Do pracovne, predsiene, detskej izby a kdekoľvek do bytu. Na mapu sa každý rád pozrie. Spája sa s cestovateľskými zážitkami i snami. Patrí k vynikajúcim motivačným pomôckam. Vyberte si mapu pre deti i dospelých.

Mapa sveta na stenu - navigácia v článku

Mapa sveta na stenu

„Mapa sveta je v kurze na obraze i na tapete. Tak skoro vás neomrzí, nezunuje sa vám. Je to nielen estetický prvok, ale aj zdroj zemepisných informácií. Radi na nej ukazujeme prstom, kde sme boli alebo kam sa chystáme. Naše neprebádané a vysnívané krajiny máme na očiach,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Po doplnkoch s motívom mapy a zemegule siahajú nielen skúsení cestovatelia. Pre deti je mapa na stene vo vlastnej detskej izbe aj zemepisná pomôcka a má nádych dobrodružstva.

Mapa sveta na stenu v kancelárii

Mapy sú veľmi príjemné v pracovniach, kanceláriách, ale i v kaviarňach s cestovateľskou tematikou. Nie však klasické rolovateľné mapy, ktoré sa zavesili na klinec, ale ako mapa sveta – obraz alebo mapa sveta – tapeta. Mapy sa dajú tematicky doplniť aj nástennými hodinami s motívom zemegule alebo svietidlami z glóbusu.

Čítajte aj: Dekoratívny rebrík je trendy doplnok do interiéru

Viac máp

Namiesto obrazu pre cestovateľov

Namiesto obrazu pre cestovateľov

Nemusí byť len v detskej izbe

Nemusí byť len v detskej izbe


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.