Moderná kuchynská linka za lákavú cenu

Moderná kuchynská linka foto: pixabay

Jana Beňová Téma 29. augusta 2021 0

Chcete si kúpiť kuchynskú linku za lákavú cenu a slušnú kvalitu?  Moderná kuchynská linka z kvalitnej laminovanej drevotriesky taká je. Spĺňa kriétrium funkčnosti, šetrí priestor a vyzerá dobre.

Moderná kuchynská linka - navigácia v článku

Moderná kuchynská linka foto: pixabay

Jednoduchá a moderná kuchynská zostava od Tempo Kondela. „Kuchyňa nepôsobí rušivo, môžete si ju doladiť podľa vašich predstáv. Moderné kuchynské linky v neutrálnych farbách sa dobre kombinujú s iným zariadením a doplnkami,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Vybrané kuchyne oceníte v štartovacom byte, v bytoch na prenájom, postačí aj starým rodičom po rekonštrukcii bytu. Ich reprezentačný vzhľad a nenáročnosť na priestor sa hodí aj do kuchyniek v kancelárskych priestoroch. Zostavy majú dosť úložného priestoru na odloženie kuchynských potrieb.

Moderná kuchynská linka

  • šírka 1,8 metra, 2,4 metra,  2,6 metra,
  • v prevedení dub sonoma, dub tmavý, biela, sivá
  • s leskom i bez lesku

Čítajte aj: Biele stoličky do kuchyne prinesú čistotu a nehu

Viac kuchynských liniek

Šikovná kuchynská linka foto: pixabay

Šikovná kuchynská linka
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.