Moderný kancelársky nábytok do vašej kancelárie

Moderný kancelársky nábytok pre váš biznis

Jana Beňová Téma 22. októbra 2021 0

Zariaďujete si kanceláriu? Tak si pozrite moderný kancelársky nábytok. Čalúnené stoličky, písacie stoly, knižnice a skrinky na šanóny a kancelárske papiere. Zariaďte si kanceláriu tak, aby vám esteticky a funkčne vyhovovala. Vytvorte si pracovný interiér, ktorý má srdce i dušu.

Moderný kancelársky nábytok - navigácia v článku

Moderný kancelársky nábytok pre váš biznis

Vybrali sme pre vás pohodlné čalúnené stoličky, ktoré sú dizajnovo výrazné a aj ergonomicky zakrivené. Je úplne jedno, či ich použijete v kancelárii alebo aj za kuchynským stolom.

Vyberte si na kolieskach, aj na stabilných nožičkách. Stoličky navrhovali v Holandsku,Nemecku či Francúzsku, obdivujete teda európsky dizajn týchto kúskov nábytku.

Moderný kancelársky nábytok – hravé stoly

K stoličkám sme vybrali písacie stoly, ktoré prekvapujú hravosťou, originalitou a účelnosťou. Spomenieme Pracovný stôl Woodman Highbury Trestle, v ktorom je prepojený moderný a minimalistický princíp s klasickým a retro. Dizajnér Leonhard Pfeifer ho vybavil podnožami s kovovou poličkou, ktoré sú variabilné. Dajú sa ľubovoľne vzďaľovať a približovať.

Čítajte aj: Rohový písací stôl ohraničí vás pracovný priestor

Viac dizajnových stoličiek

Viac pracovných stolov

Zvíťazila moderná stolička

Zvíťazila moderná stolička


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.