Modrá sedačka nosí farbu širokého mora i oblohy

Modrá sedačka je pôsobivá

Jana Beňová Téma 27. septembra 2021 0

Modrá sedačka je veľmi obľúbená. Dokážu sa na nej zhodnúť aj generácie – mladá so starou. Farba spojená s morom, oblohou, námorníkmi, kráľmi, ale aj s biznisom. Nie je taká citlivá na fľaky ako biela, maslová či béžová. Sedačka v modernom a štýlovom prevedení nemá chybu. 

Modrá sedačka - navigácia v článku

Modrá sedačka je pôsobivá

„Modrú sedačku skombinujte s bielym stolíkom alebo skrinkou a máte prestreté pre stredomorský štýl. Na jeho zvýraznenie pomôžu doplnky, ktoré súvisia s morom, povedzme kotva či loďka.

Zaveste si k tomu hojdacie kreslo, na akom domáci radi oddychujú v horúčavách,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová. Vyberte si z námorníckej modrej, kobaltovo modrej, či oceľovo modrej.

Modrá sedačka aj v biznise

Modrú preferujú introverti a tradicionalisti. Predstavuje dôveru, seriózne kontakty, poriadok. A treba povedať, že táto farba sa aj dotýka nebies. Modrá sedačka sa hodí do obývačky, ale aj do biznisových priestorov.

Čítajte aj: Konferenčný stolík biely – nenápadne nápadný dizajn

Viac modrých sedačiek

Aj do klasického interiéru

Aj do klasického interiéru


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.