Nábytok do jedálne – značka Gazzda miluje dub

Nábytok do jedálne

Jana Beňová Téma 11. mája 2021 0

Hľadáte nábytok do jedálne? Základom je jedálenský stôl a stoličky. Nábytok, ktorý vám predstavíme, je z poctivého dubového dreva. Vyrába ho spoločnosť Gazzda z Bosny a Hercegoviny, v ktorej sa spája západná a východná kultúra.

Nábytok do jedálne - navigácia v článku

Nábytok do jedálne

Jedlo, či už na raňajky, obed alebo večera, je aj spoločenská udalosť. Spríjemní vám ho minimalistický dizajnový stôl a stoličky. Využijú ho aj vaše deti na domáce úlohy a spoločenské hry.  Vždy by na ňom mal stáť  aspoň džbán s odstátou vodou. Kuchynský stôl robí domov domovom.

Stoly od spoločnosti Gazzda sú obohatené šuflíkmi, ktoré využijete na príbory a podložky pod pivo. Môžete do nich ukryť aj karty a spoločenské hry. Stoly či stoličky vyrobili v duchu minimalistického dizajnu. Niektoré kuchynské stoly  majú dizajnovo prepletené nohy.

Nábytok do jedálne Gazzda je z tvrdého dreva

Dubové drevo sa pýši tvrdosťou. Odoláva hmyzu, plesniam, hubám a vlhkému i suchému prostrediu. Spoločnosť Gazzda tvrdí, že sa mu žiadne iné drevo len tak nevyrovná.

Čítajte aj: Rozkladacie jedálenské stoly stmeľujú známych a rodinu

Viac kuchynského nábytku

Robí čaro domácnosti foto: pixabay

Robí čaro domácnosti
foto: pixabay

Kuchynský stôl je epicentrom kuchyne foto: pixabay

Kuchynský stôl je epicentrom kuchyne
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.