Nafukovacie kreslá a pohovky sú na relax ako stvorené

Nafukovacie kreslá vyzerajú ako ostatné

Jana Beňová Téma 21. decembra 2020 0

Vyzerajú ako čalúnené kreslá, sú pohodlné ako čalúnené kreslá, a predsa to nie sú čalúnené kreslá. Nafukovacie kreslá a pohovky sú vizuálne podobné a pohodlím prekvapia. 

Nafukovacie kreslá - navigácia v článku

Nafukovacie kreslá vyzerajú ako ostatné

Nafukovacie kreslo je skôr na leto, nehreje vás na ňom čalúnenie. Oceníte ho, keď k vám príde návšteva. Dá sa na ňom aj príležitostne pohodlne prespať.  Uskladníte ho zložené napríklad pod posteľou, kde neprekáža.

„Nafukovacie kreslá sú kvalitné a pevné kreslá vyrobené z vinylu. Sú podobné ako nafukovacie kolesá alebo nafukovací matrac do vody, ale na dotyk nepôsobia umelo. Vrchná časť je z veľmi príjemného semišového matriálu,“ hovorí dizajnérka Katarína Olexová.

Nafukovacie kreslá a pohovky sú aj na záhradu

Využijete ich ako záložné kreslá do malého bytu či na chatu. Hodia sa aj ako rekreačné kreslá na balkón, terasu, pláž, do kempu i záhrady. Nafúknete ich ručnou, nožnou alebo elektrickou pumpou. Výrobky majú viacero vzduchových komôr, niektoré aj štyri. Unesú sto, niektoré i viac kíl. Nafukovacie postele sú vhodné do hosťovskej izby alebo na kempovanie.

Čítajte aj: Pohovky na každodenné spanie za nižší rozpočet

Nafukovacie kreslá a postele


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.