Pohovky na každodenné spanie – za nižší rozpočet

Pohovky na každodenné spanie foto: pixabay

Jana Beňová Téma 16. novembra 2020 0

Chcete si vybrať kvalitné pohovky na každodenné spanie za prijateľnú cenu? Ak bývate v podnájme, neoplatí sa vám kúpiť luxusnú pohovku. Hľadajte kvalitu za nižšiu cenu. Vybrali sme pre vás 3 takéto kúsky na každodenné spanie, ktoré poskytujú aj dostatočný úložný priestor na uskladnenie posteľnej bielizne.

Pohovky na každodenné spanie - navigácia v článku

Pohovky na každodenné spanie foto: pixabay

Rozkladacia pohovka Albama vytvorí zasa menšie lôžko 116 x 195 cm. Skrášľujú ju vankúše. Poskytuje kvalitné  bonelové sedenie. Čo je to? Bonel sú pružinové matrace s vylepšenou technológiou.

Bonelové pružiny sú zabezpečené tak, že kvalitná pružina sa  nepretlačí do sedáka. Tieto matrace sú o niečo tvrdšie ako penové, priedušné, pružné a dlhšie vydržia. Pri bonelových matracoch spotrebiteľ nepozná rozdiel, či sedí na pružinovom alebo penovom matraci.

Pohovky na každodenné spanie – aj pre vyše 2-metrových

Rozkladacia pohovka Lumia je aj pre ľudí vyššieho vzrastu. Na dĺžku má 225 centimetrov. Jej sedacia časťbonelovú výplň. Dá sa používať na každodenné spanie.

Noah s jemným dizajnom,  po rozložení meria 158 x 203 cm. Má kvalitnú pružinovú výplň falis s purpenou, čo je vysokoodolná tuhá pena. Keď na nej nepotrebujete spať stále, máte pohotovostné lôžko pre návštevy.

Kde sú pohovky na každodenné spanie vhodné:

  • do malých priestorov, malého bytu
  • do prechodného bývania, podnájmu
  • do detskej a študentskej izby, máte dve v jednom

Čítajte aj: Rozkladacie pohovky na spanie – slúžia vo dne i v noci

Viac pohoviek na každodenné spanie

💡 TIP na produkt - Pohovka, látka červená/sivá/čierna, Alabama
Pohovka, látka červená/sivá/čierna, ALABAMA

Má šikovný automatický rozkladací systém. Stačí ju len nadvihnúť a automaticky sa rozloží na pohodlné lôžko. Zaujala nás nadčasovým dizajnom. Dá sa dobre zladiť s kobercom alebo obrazmi, ako to vidíme na obrázku.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.