Pracovné stoly z masívu prežijú generácie

Pracovné stoly z masívu prežijú naozaj generácie

Jana Beňová Téma 28. mája 2021 0

Pracovné stoly z masívu vyzerajú v interiéri vznešene. Drevo má svoju hmotnosť a príroda ho ozdobila dokonalými kresbami. Drevené pracovné stoly vydržia roky až niekoľko generácií. Tie, ktoré sme pre vás vybrali, majú praktické šuflíčky a priečinky na odkladanie písacích potrieb.

Pracovné stoly - navigácia v článku

Pracovné stoly z masívu prežijú naozaj generácie

Pridanou hodnotou stolov Woodjam je, že sa vyrábajú ručne v Indii. Sú to remeselné kúsky, ktoré si v interiéri určite všimnete. Krásne kresby rástli v mangovníku. Ako upozorňuje výrobca, mangovníky sa dorábajú na plantážach. Drevo ťažia až vtedy, keď strom prestane rodiť sladké plody.

Ekologicky pristupuje k výrobe aj nemecká značka Kare Design. Jej pracovné stoly sú veľmi pevné, ozdobené výraznými vláknami indického palisandru.

Pracovné stoly z masívu sú krásne ako solitéry

„Stoly, ktoré sme pre vás vybrali, si môžete zladiť s nábytkom z rovnakej kolekcie. Stôl z exotického masívu je aj veľmi pekný solitér, ktorý necháte vyniknúť povedzme tak, že zvyšný nábytok bude v bielej farbe,“ povedala architektka Katarína Olexová.

Čítajte aj: Drevené stoličky nadväzujú na tradície a prehrejú domov

Viac masívnych pracovných stolov

Pracovné stoly z masívu vydržia naozaj dlho foto: pixabay

Pracovné stoly z masívu vydržia naozaj dlho
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.