Príručný kufor do lietadla – mal by mať kódový zámok

Príručný kufor do lietadla v sakurovom dizajne

Jana Beňová Téma 4. júla 2021 0

Hľadáte príručný kufor do lietadla? Vyberte si komfortné kufre, ktoré dokážu zvládnuť nástrahy ciest. Najmä sa vám budú pohodlne prepravovať z miesta na miesto, pretože majú kolieska. A navyše ovplývajú príťažlivým dizajnom

V príručnom kufri pohodlne prepravíte všetko, čo potrebujete. Má príjemnú podšívku z bavlny a polyesteru, ktorá ochráni vaše osobné veci. Sú kufre vyrobené z polykarbonátu, teda z extrémne ľahkého termoplastu, ktorý je  odolný proti nárazu. Môžete ich voziť na 4 kolečkách, ktoré sa dajú otočiť o 360 stupňov.

Vyberte si kufor je navrhnutý tak, aby splnil požiadavky hlavných a nízkonákladových leteckých spoločností na palubnú batožinu. Obe strany kufrového zipsu sa dajú spojiť do kódového zámku TSA, čo je skratka Transportation Security Administration.

Tento zámok potrebujete, ak letíte do USA, Austrálie či Japonska. Tamojšie letiskové služby môžu totiž  kontrolovať aj zamknutú batožinu. TSA zámok im umožňuje ju odomknúť tak, že nehrozí poškodenie zámku ani zrušenie vami nastaveného kódu.

Príručný kufor do lietadla má rozličné veľkosti

Kufre majú rovnako označené veľkosti ako šaty – small – Smedium – M a large – L. Small má nosnosť 10, medium 20 a large 25 kilogramov.

Muži si viac vyberajú kufre v hnedej sivej, metalickej farbe.   Ženám sa páčia viac ozdobné motívy. Kufre posiate krídlami motýľov, dominantami veľkomiest alebo jednofarebné kufre výraznejších farieb.

Do cestovateľskej batožiny si môžete pridať aj vankúš s pamäťovou penou, fajn pomôcku na dlhé cesty. Nezabudnite obaly na doklady.

Kufre na cestovanie – ako ich naplniť

  • veci na oblečenie starostlivo zložte a vytvorte si z nich rolky, oveľa lepšie ich uskladníte a ušetríte viac priestoru
  • postupujte podľa zoznamu, ktorých by ste mali mať doma viac, jeden na športový víkend, druhý na biznis cestu, ďalší na dovolenku pri mori a na horách

Čítaje aj: Chladiace tašky a piknikové koše využijete v prírode

Viac cestovných kufrov

S praktickým kufrom do do lietadla foto: pixabay

S praktickým kufrom do do lietadla
foto: pixabay

Idete do sveta foto: pixabay

Idete do sveta
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.