Rozkladacie pohovky hravo rozložíte na lôžko

Rozkladacie pohovky prinesú pohodlné spanie

Jana Beňová Téma 25. septembra 2021 0

Nemáte izbu pre hostí, teda ani voľnú posteľ pre návštevy? Posielate ich do hotela, alebo spia na zemi v obývačke a vy sa pri tom necítite dobre? Rozkladacie pohovky to vyriešia.  Vybrali sme pre vás také, ktoré nezaberú veľa miesta, a ešte k tomu sa dajú aj rozložiť na lôžko.

Rozkladacie pohovky - navigácia v článku

Rozkladacie pohovky prinesú pohodlné spanie

„Pohovky, ktoré sa dajú rozložiť, sú drahšie od tých, ktoré sa rozložiť nedajú. Ale na druhej strane lôžka, na ktoré sa premenia, sú kvalitné a pohodlné a nezničia vám chrbticu,“ hovorí architektka Katarína Olexová.

Rozkladacie pohovky sú aj vysokoodolné

Pred kúpou si odpovedzte na otázku, či potrebujete rozkladaciu pohovku iba pre návštevy, teda na občasné spanie, alebo máte malý priestor a nič iné vám neostáva ako spať na nej dlhodobo. Dnešné pohovky aj to umožňujú, niektoré poskytujú aj dvojlôžko. Ak spávate dlhší čas na rozkladacej pohovke, zvoľte si čo najkvalitnejšiu a investujte do nej.

„Zvoľte si však tie drahšie, so širším matracom, vyplneným kvalitnou polyuretánovou penou a vysokoodolným poťahom,“ dodáva Katka.

Čítajte aj: Rozkladacie kreslo na spanie – lôžko máte po ruke

Viac kvalitných rozkladacích pohoviek

Takto vyzerá pohodlné lôžko z elegantnej pohovky

Takto vyzerá pohodlné lôžko z elegantnej pohovky


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.