Šatníkové skrine – otvárajú sa modernému dizajnu

Moderné šatníky

Jana Beňová Téma 7. októbra 2021 0

Šatníkové skrine majú spĺňať 3 podmienky. Zaberať čo najmenej miesta v pomere k osobným veciam.  Uschovať vo svojich útrobách čo najviac šatstva, aby ste udržali v domácnosti poriadok. A do tretice, mali by čo najlepšie dizajnovo vyzerať.

Šatníkové skrine - navigácia v článku

Moderné šatníky

Šatníkové skrine môžu byť na chodbe, v spálni, v obývačke, v detskej. Vždy ich výber prispôsobte štýlu miestnosti.  Nemajú farebne prerážať, ale zapadnúť.

„Ak nechcete mať pocit preplnenosti bytu nábytkom, voľte bledšie farby, nábytok tak nebude vizuálne prevládať. Ak máte skutočne málo priestoru, vyberte si úzke a vysoké skrine, aby ste priestor do výšky dôkladne využili,“ vymenúva optické triky architektka Katarína Olexová.

Šatníkové skrine majú nadčasový dizajn

Nápadné kúsky, ako je ázijská skriňa, skriňa z recyklovaného dreva alebo skriňa z teakového dreva, umiestnite ako solitér k nevýraznému nábytku, menej je v tomto prípade viac.  Štýly miešajte veľmi citlivo, radšej sa poraďte s dizajnérom.

Zvážte aj praktickú stránku, napríklad aby bolo v skrini dosť priestoru na vešanie šatstva, keď ho potrebujete. Ak skriňu dobre kúpite, budete sa z nej tešiť ešte dlho. Dizajny, ktoré vám ponúkame, sa tak skoro nezunujú.

Čítajte aj: Manželské postele 180×200 – váš priestor na sny

Viac štýlových skríň

Lacnejšie šatníkové skrine

Vyberajte si dizajnové a účelné skrine

Vyberajte si dizajnové a účelné skrine


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.