Sedacie vaky pre deti – hravo sa s nimi spriatelia

Sedacie vaky pre deti - obľúbený je banán

Jana Beňová Téma 22. augusta 2020 0

Sedacie vaky pre deti sú fun. Takýto hravý kúsok nábytku osvieži  každú detskú izbu. Okrem toho rozvíja aj detskú obrazotvornosť, predstavivosť a fantáziu. Keď deti sedia na žirafe alebo psovi, bavia sa pripodobneniu a pomaly rozoznávajú aj skutočnú funkčnosť vecí. Učia sa hrou. A navyše sa tieto kúsky nábytku stanú ich obľúbenými na celý život, pretože sa spájali s ich detstvom.

Sedacie vaky pre deti - navigácia v článku

Sedacie vaky pre deti - obľúbený je banán

Neberte deťom hru, rozvíja ich a formuje. Hrať sa môžu s malou plyšovou mačkou, ale aj s veľkým sedacím vakom s očami. Dieťa si privlastňuje – moja mamina, moje hrabličky, môj vak-banánik. Je to pocit istoty jeho detskej existencie. Dáva to deťom istú vnútornú stabilitu, aj keď im ešte chýba v mnohom – v chôdzi, zručnosti či rozmýšľaní. Aj vo vakoch mackoch alebo psíkoch hľadajú kamarátov.

Sedacie vaky pre deti patria do detskej

Preto Katka odporúča väčšinu nábytku do detskej izby v hravom dizajne. Sedacie vaky pre deti sú veľmi praktické. „S dieťaťom sa na ňom môžete jašiť. Dieťa sa teší z jeho vlastníctva. Vie, že starší brat mu vak v podobe banániku nezoberie. Zakomponuje ho do svojich príbehov, ktoré vy zaručene nevymyslíte. Sedací vak prináša deťom radosť počas každodennej hry,“ hovorí architektka Katarína Olexová, matka 7-ročného Davidka.

Čítajte aj: Detský koberec na hranie – veselý a hravý

Viac sedacích vakov

💡 TIP na produkt - Detský interiérový sedací vak Kicoti Dalmatian
Detský interiérový sedací vak KICOTI Dalmatian | Bonami

Pes je najznámejšie zvieratko, prvé prenikne do detského sveta. Tvár má roztomilú. Na tomto vaku sa dobre sedí.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.