Sedačka 3+2 je praktická a moderná

Sedačka 3+2

Jana Beňová Téma 11. septembra 2020 0

Sedačka 3+2 je veľmi praktická. Zvoľte si ju vtedy, ak sa vám toto rozloženie  páči a nemáte príliš veľkú izbu.  Rozloženie môžete časom meniť podľa toho, ako potrebujete. Keď sa rozhodnete, že dvojpohovku premiestníte do inej izby, žiaden problém. S dvoma pohovkami môžete experimentovať.

Sedačka 3+2 - navigácia v článku

Sedačka 3+2

Sedačka sa do obývačky kupuje ako prvý kus nábytku a zvyšok miestnosti sa podľa nej doladí. V malých miestnostiach by sedačka nemala byť príliš farebne výrazná. Nič nepokazíte sivou alebo béžovou.

Od tradičných rohových sedačiek sa upúšťa. Ale rozloženie dvoch a viac samostatných ich plne nahradí, dokonca poskytne vyšší komfort. Sú vypracované aj zozadu, ich chrbát nemusíte nutne dávať k stene.

Sedačka 3+2 a experiment sa môže začať

„Môžete umiestniť sedačky do tvaru L. Môžu však byť aj oproti sebe, ak dáte po stranách kreslá – solitéry alebo pufy. Sedačku umiestnite tak, by ste videli na okno, ale pritom neboli chrbtom k dverám,“ hovorí architektka Katarína Olexová.

Sedačky 3+2 nemusíte kupovať ako jeden, ale ako dva samostatné výrobky z tej istej značky. Dva kúsky nemusia mať rovnakú farbu, ale mali by spolu ladiť.

Čítajte aj: Biely koberec – oslávte príbytok s pocitom bielej

Ďalšie pekné sedačky a pohovky

Lacnejšie sedacie zostavy


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.