Sedačky 3+2+1 pohodlné posedenie po francúzsky

Sedačky 3+2+1 sú variabilné

Jana Beňová Téma 11. septembra 2020 0

Sedačky 3+2+1 patria k obývačkovej klasike. Toto rozloženie vám vyhovuje najmä vtedy, keď sa vo vašej obývačke stretáva veľa ľudí. Ak chcete, aby pri vzájomných rozhovoroch videl každý na každého, tak sedačka 3+2+1 je pre vás ako stvorená. Rozloženie 3+2+1 je variabilné, ľahko si ho časom preorganizujete, ak budete chcieť zmenu.  

Sedačky 3+2+1 - navigácia v článku

Sedačky 3+2+1 sú variabilné

Tento typ sedenia prinášajú často nábytkové dielne z Francúzska, napríklad Jalouse Maison.  Povrch je síce z pevnej bavlny, ale tá je na dotyk veľmi jemná. Každý, kto si na ňu sadne, ju ohmatáva a hladká. Dielňa spolupracuje s tými najlepšími remeselníkmi v Európe a zohľadňuje ekológiu.

Čítajte aj: Rebrík ako dekorácia – spoznajte jeho všetky funkcie

Viac luxusných sedacích súprav

Sedačky 3+2+1- náš tip

Ak si neviete vybrať, zvoľte si modrú farbu sedačky 3+2+1.  Modrá farba je na dizajnových sedačkách svieža a tak ľahko nevyjde z módy. Nechajte ju vyniknúť v interiéri, v kontraste s bielou, pastelovo žltou alebo sivou farbou.

Nadčasová sedačka pre nadčasový interiér

Nadčasová sedačka pre nadčasový interiér


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.