Študentský nábytok má aj šnúrky na fotky a poznámky

Študentská izba môže vyzerať aj elegantne

Jana Beňová Téma 14. apríla 2021 0

Školáci a študenti potrebujú špecifickú a variabilnú izbu. A v nej študentský nábytok, na ktorý si môžu zavesiť plagáty, fotky, odkazy. Mal by byť jednoduchý a účelný. Ten, ktorý sme pre vás vybrali, má aj zaoblené všetky hrany, aby si vaše deti neublížili.

Študentský nábytok - navigácia v článku

Študentská izba môže vyzerať aj elegantne

Deti majú rady oblepené steny. Lenže plagáty, ktoré si vyvesia, sa im skoro zunujú a stena je už poškodená. Alebo zvesia plagát, medzitým stena vybledla a stále je vidieť, kde plagát visel. Návrhári preto vyvinuli špeciálny nábytok pre deti a študentov, kolekciu Evolve.

Nábytok je doplnený o elastické šnúrky, na ktoré sa dá zavesiť, čo chcete. Farba kúskov je striedma, aby fotografie či plagáty vynikli.

Fotky svojho vzoru môžu jednoducho vymeniť za iné. Dospievajúce deti striedajú obľúbených spevákov alebo krásne fotky. Striedajú aj svoje záľuby, lebo sa hľadajú.

Študentský nábytok má šnúrky a zaoblené hrany

„Nábytok Elvove sa ľahko kombinuje, dá sa s ním urobiť príjemný a moderný interiér, v ktorom sa dieťa cíti dobre. Špagátiky na vešanie robia priestor variabilným. Z hľadiska bezpečnosti oceňujem zaoblené hrany. Vyhľadávajú ich aj pre zrakovo oslabené deti, pre ktoré je takýto nábytok nevyhnutný,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Čítajte aj: Samolepky do kuchyne s maurskými vzormi – rýchla zmena

Viac študentského nábytku

Študentský nábytok na vystavovanie fotiek a plagátov

Študentský nábytok na vystavovanie fotiek a plagátov


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.