Úložné boxy na hračky – deti si do lega upracú lego

Úložné boxy na hračky

Jana Beňová Téma 3. júla 2021 0

Nikdy ich nie je doma dosť. Úložné boxy na hračky sa v domácnosti s deťmi vždy hodia. Ak ich majú, urobia si s nimi rýchly poriadok. No a keď je ten box z obrieho lega a rozprávkových vakov, pomocnú ruku priložia aj deti.

Manipulácia s hravými úložnými priestormi ich baví. A čo sa lega týka, môžeme povedať, že to deti magicky priťahuje. Výrobca skombinoval tieto prvky a išiel na istotu.

Úložné boxy na hračky - navigácia v článku

Úložné boxy na hračky

„Boxy z lega sú veľmi nápadité, dajú sa zasunúť aj pod posteľ. Aj tieto skladačky lega, ktoré sú úložnými priestormi, sa dajú skladať. Keď ich deti budú chcieť mať zložené, bude poriadok,“ hovorí s úsmevom architektka Katarína Olexová. Výrobca garantuje zdravotne neškodný plast. Novinkou sú legové boxy s praktickou rukoväťou.

Úložné boxy na hračky – lego deti priťahuje

Lego sú ikonické stavebnicové produkty od spoločnosti Lego Group. Firma prišla pôvodne prišla na trh s malými stavebnicami, neskôr zažili boom. Z lega je možné postaviť prakticky všetko – auto, vlak, dom, hrad, sochu. Stavajú z nich aj roboty. Vari neexistuje dieťa, čo by nepoznalo stavebnicu Lego. Deti majú rady skladanie, takže výrobca prišiel aj s legovými boxami.

Čítajte aj: Sedacie vaky – niekoľko tipov na pohodlné sedenie

Viac detských úložných boxov

Veľké lego vzniklo z malého foto: pixabay

Veľké lego vzniklo z malého
foto: pixabay

Úložné boxy na hračky z lega sú rôznych farieb a veľkostí

Úložné boxy na hračky z lega sú rôznych farieb a veľkostí


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.