Umývanie riadu – rakúska kvalita príde poštou

Umývanie riadu

Jana Beňová Téma 14. februára 2021 0

Ak ste spokojní s prostriedkami na umývanie riadu z Rakúska, už nemusíte za nimi cestovať. Môžete si ich kúpiť v pohodlí svojho domova, kam vám ich kuriér prinesie.

Umývanie riadu - navigácia v článku

Umývanie riadu

Ak máte umývačku riadu, spoľahnite sa na značku Finish a Somat. Ich prípravky zbavia poháre, taniere či príbory i odolných nečistôt, dodávajú riadu lesk a ochranu pred vodným kameňom.

Sú čím ďalej, tým kvalitnejšie a účinkujú už pri nižších teplotách. Majú v sebe zakomponované aj leštidlo a soľ, takže ich už samostatne netreba pridávať. Okrem iného chránia filter a rozpúšťajú masnotu. Ak dáte riadu kvalitný prípravok, tak nebudete mať umyté poháre so zahmleným povlakom a usadeninou.

Umývanie riadu ručne

Stále sú gazdinky, ktoré nedajú dopustiť na ručné umývanie. Pre ne sme vybrali Jar a praktické stojany na umývacie potreby. Niekde treba položiť hubku a kefu na riad. Odporúčame umývanie riadu vo vinylových rukaviciach.

Čítajte aj: Ekologické čistiace prostriedky – šetríme prírodu

Viac prostriedkov na umývanie riadu

Umývanie riadu pod tečúcou vodou

Na umývanie riadu ručne niektorí nedajú dopustiť foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.