Vešiaky do predsiene spájajú pekné s užitočným

Jana Beňová Téma 28. mája 2021 0

Nástenné vešiaky do predsiene strážia poriadok. Kde by asi skončili kabáty, zvršky, dáždniky a topánky bez nich? Našli by ste ich potom, keď by ste ich potrebovali? Pritom vešiaky môžu byť aj veľmi jednoduché, minimalistické a elegantné. Poslúžia vám nielen v predsieni, ale aj v kúpeľni a v iných miestnostiach.

Vešiaky do predsiene - navigácia v článku

Vešiaky do predsiene udržia poriadok

Vybrali sme jednoduché vešiaky, ktoré majú háčiky z kvalitnej matnej ocele. Sú upevnené na polystone, čo je recyklovaný poplypropylén, ktorý sa pýši húževnatosťou a tvarovou stálosťou.

Zaujímavé sú celé z nehrdzavejúcej ocele, alebo krásna kombinácia materiálov ocele s dubovým drevom. Ďalšie druhy vešiakov sú s policou na odkladanie klobúkov a čiapok alebo aj s botníkom.

Vešiaky do predsiene sú drobným nábytkom

Tento drobný nábytok harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu. Dá sa využiť nielen v predsieni, ale aj v kúpeľni či v detskej izbe malého bytu. Slúži na odkladanie aktuálnych sezónnych kabátov.

Čítajte aj: Police na topánky sú variabilné a rozťahovacie

Viac pekných vešiakov do predsiene

Moderná predsieň

Moderná predsieň

Veľmi elegantný

Veľmi elegantný


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.