Luxusné kreslá – zrelaxujte sa na kvalitnom kresle

Luxusné kreslá - nevymeníte ich za nič na svete

Anna Nemcová Téma 9. septembra 2021 0

Luxusné kreslá sú kvalitné, pohodlné a štýlové. Oceníte ich vo chvíľach relaxu po práci, keď sa na ne s pôžitkom natiahnete. Doprajte svojej chrbtici tú najvyššiu kvalitu. Keď ste celý deň sklonený nad počítačom, potrebujete zmenu. Mali by ste sa v ňom uvelebiť a cítiť sa dobre.  

Nesklame vás babičkové kreslo. Je to typický ušiak, v ktorom sa cítia dobre všetci členovia rodiny. Je veľmi pohodlné, hlava a ruky oddychujú na masívnych opierkach.

Dobre si v ňom oddýchne každý, môže si tam aj pospať. Nezaprie v sebe retro štýl, ale je na rozdiel od starých kresiel tohto typu má modernejší vzhľad a hodí sa do každého interiéru.

Luxusné kreslá s nízkou opierkou

Na základe konzultácie s ortopédmi sa vyrábajú aj nízke kreslá atypických tvarov, ktoré zlepšujú držanie driekovej časti chrbtice. Sú konštruované tak, že zakrivia chrbticu do esíčka, ako ju poznáme zo zdravého meditačného sedu. Zboku je ich tvar naozaj netradičný, ale sedí sa v nich božsky. A navyše sú trendy.  

Hodia sa do moderných obývačiek a do konferenčných a mítingových miestností. Ak sa ľudia necítia ubolení a dolámaní, biznis ide ľahšie. Pôžitok zo sedačky dopĺňa príjemný dekor a farba.

Kreslá ako stoličky

Pohodlné je aj žlté kreslo nemeckej značky Kare Design. Je to kreslo, ktoré pripomína stoličku. Syčí z neho elegancia, prepracované detaily a slnečná žltá farba. Nemožno si ho v interiéri nevšimnúť, má veľmi „ľúbivý“ tvar. Prevára každý interiér na miesto, ktoré má dušu. Takýto typ kresla je vhodný aj do štýlovej kancelárie.

Náš tip

Ak vás to ťahá ku klasike, vyberte si tradičnú sedačku – trebárs babičkovskú, ku ktorej nezabudnite dať lampu na čítanie knihy.

Ak máte zmysel pre vychytávky doby, vyberte si niečo modernejšie. Či už kreslo z talianskej firmy Mazzini alebo z nemeckej značky Kare Design.

Všetky kreslá z ponuky sú maximálne pohodlné.

Čítajte aj: Konferenčný stolík biely – nenápadne nápadný dizajn

Viac luxusných kresiel

Vyberte si to svoje

Vyberte si to svoje


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Anna Nemcová

Som architektka a zaujímam sa o veci súvisiace so životným prostredím. Počas štúdia som sa špecializovala na udržateľné stavby, ku ktorým neskôr pribudli aj pamiatky. Rozumiem 8 jazykom, čo mi umožňuje sledovať trendy aj v zahraničí.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.