Zostava do predsiene – jednoduchá a šik

Predsieňové zostavy

Jana Beňová Téma 30. júna 2021 0

Zostava do predsiene u vás vyhrala nad kusovým nábytkom. Vybrali sme pre vás jednoduché a funkčné zostavy, ktoré dajú vašej predsieni štýl.

Zostava do predsiene - navigácia v článku

Predsieňové zostavy

Predsieňové zostavy trochu zaváňajú tradíciou, no dizajnéri ju spojili s moderným dizajnom. Povedzme za návrhom nábytku Woodman stojí dizajnér Leonhard Pfeifer, ktorého otec vlastnil obchod s antik nábytkom. Takže tradícia sa do jeho tvorby nezatúlala náhodou.

Zostavy sú vyrobené z dubového dreva z obnovovaných lesov. Majú ľahký retro nádych a zodpovedajú duchu minimalizmu. Zostava je veľmi praktická.  Spája botník, vešiak a lavicu na prezúvanie v jednom.

Zostava do predsiene – aj lacnejšia je šik

Ak si ľudia zariaďujú byty alebo domy a musia veľmi strážiť rozpočet, predsieňový nábytok si volia lacnejší. Viac dajú na kuchyňu, posteľ či sedačku. Máme dobrú správu, aj lacnejší predsieňový nábytok z drevotriesky je šik a pár rokov vám vydrží.

Predsieň by mala pôsobiť uprataným dojmom, čo dosiahnete s uzatvárateľnými skrinkami.  Takže zostavu si dobre premyslite podľa toho, čo všetko do nej chcete odložiť. Potrebujete uskladniť  topánky, dáždniky, tašky ale aj kabáty a plášte. Alebo aj vianočné ozdoby, ktoré nemáte kam dať?

Nábytku má byť toľko, aby sa všetko zmestilo, ale zároveň, aby predsieň nebola preplnená. Nezabudnite ani na nejaké doplnky, ktoré tento priestor spestria – obrazy, zrkadlo alebo vázy. Práve do tejto časti bytu ako prvej vstupuje aj návšteva a na základe toho si o vašom bývaní, teda aj o vás, urobí prvý dojem.

Čítajte aj: Vešiaky na oblečenie – nemusíte ich vešať

Viac skriniek a poličiek na topánky

Ďalšie skrinky na topánky

Vešiaky sú aj na dekoráciu

Vešiaky sú aj na dekoráciu
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.