Zuiver nábytok má svoj vlastný dizajnový rukopis

Jemné, elegantné a hravé

Jana Beňová Téma 28. septembra 2021 0

Nábytok holanskej značky  je svieži, nadčasový a vyhľadávaný. Zuiver nábytok má osobitý rukopis, ktorý kombinuje moderné a odkazuje na retro. Má pôvabné stolíky, lampy, komody, ale aj moderné dekoračné rebríky.

Zuiver nábytok - navigácia v článku

Jemné, elegantné a hravé

„Výzor kresiel, ktoré sme vybrali, odkazuje na minulosť. Majú však vylepšenú ergónómiu, kvalitný poťah, ktorý prešiel testom Martindale, šik výzor, vysokú nosnosť a ponúka pohodlie. Keď k tomu dodáte podnožku, máte  prestreté na relax,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Holandská značka má aj moderné kúsky, ktoré vychádzajú zo škandinávskeho štýlu. Jednoduché stolíky, nástenné hodiny či ľahký rebrík na dekorácie.

Zuiver nábytok  – hra ocele s drevom

Značka kombinuje na bielo natretú oceľ s bledým drevom, čo vidieť na vešiaku, rebríku či lampe – trojnožke. Drevo v spodnej časti má estetickú funkciu a chráni plávajúcu podlahu alebo parkety.

Čítajte aj: Koberce shaggy sú huňaté, mäkké a nežné

Viac dizajnového nábytku Zuiver

Nevtieravý dizajn

Nevtieravý dizajn


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.