O nás

Zariadenie bytu i officu nás ovplyvňuje. Má vplyv na to, ako sa cítime a čo vyžarujeme. Na stránke nabyvanie.sk vám pomáhame vyberať kvalitný nábytok a bytové doplnky, ktoré vás budú dlho tešiť.

Mnohí výrobcovia ich robia s filozofiou, že by mali užívateľom priniesť šťastie. Povedzme kreslo samo šťastie neprinesie, ale môže dobre slúžiť šťastnému, vyrovnanému a láskyplnému človeku. Nábytok odráža harmóniu, ktorú má človek v sebe. Pomáha mu oddychovať, aby oddýchnutý mohol vytvárať hodnoty.

Stránka nabyvanie.sk má rada variabilné výrobky, dve alebo tri v jednom. Sú dômyselné a zaberú málo miesta.

Našou srdcovou záležitosťou je ekologický rozmer domácností, či už v podobe recyklovaného nábytku, ktorý už nie je úplnou raritou alebo v podobe košov na triedenie odpadu. Sme za to, že je lepšie kúpiť si kvalitný kúsok, ktorý nám bude slúžiť roky. Je to ekologickejšie a v konečnom dôsledku aj ekonomickejšie.

K nábytku sme pridali aj prírodnú kozmetiku. Pomáha ľuďom udržať a posilniť si svoje zdravie. Prírodná kozmetika je aj súčasťou zdravo zariadenej kúpeľne.

KTO SME?

JANA BEŇOVÁ

Bývalá novinárka, ktorej učaroval dizajn a social. Má rada súhru farieb, estetiku a harmóniu. Zaujíma ju prienik umeleckej a úžitkovej hodnoty výrobkov.

„Krása spočíva v jednoduchosti. Fascinujú ma nové kúsky nábytku s jednoduchým, ľahkým dizajnom, ktoré majú viac funkcií.“

KATARÍNA OLEXOVÁ

Architektka, ktorá vyštudovala ekologickú architektúru a zaujíma sa o životné prostredie, permakultúru a ekozáhrady. Je spoluautorkou publikácie o ekologicky vhodných materiáloch pre energeticky pasívne domy. Pracovala ako bytová architektka v štúdiu. V dizajne ju fascinuje súhra tvaru a materiálu.

„Prostredie, ktoré človeka obklopuje vplýva na jeho pohodu. Aj zariadenie bytu a nábytok môže človeku pomôcť dosiahnuť harmóniu vyrovnanosť v živote a vyrovnaný človek je spokojnejší aj v ostatných oblastiach života.“