Zástera do kuchyne z vás urobí štýlovú kuchárku

Zástera do kuchyne foto: pixabay

Jana Beňová Téma 16. októbra 2021 0

Zástera do kuchyne patrí odjakživa. Prišli časy, keď neboli v móde, no opäť prichádza k ich renesancii. Ženy v zástere vyzerajú dobre a oceňujú ich účel. Ochráni ich šaty pred múkou, olejom či vodou.

Zástera do kuchyne - navigácia v článku

Zástera do kuchyne foto: pixabay

Zástera do kuchyne, ktorú sme pre vás vybrali, je šik. Nadčasový bodkovaný vzor s volánmi má nádych vidieckeho štýlu a do kuchyne sadne. Navyše k nej dostanete aj mašľu do vlasov.

Z rovnakého vzoru sú aj utierky na riad a kuchynské chňapky. Ak sa vám bodkované zdá byť príliš retro, pozrite si prúžkované alebo provensálske vzory. Tie vám sadnú aj do modernej kuchyne.

Zástera do kuchyne aj pre mužov

Volánová zástera je výlučne pre ženy, no za sporákom vidieť čoraz častejšie aj mužov. Ak varí aj vaša polovička, zvoľte si radšej pásikovú zásteru, ktorú si občas požičia aj on.

Čítajte aj: Kuchynský vozík odvezie, uskladní a má aj dizajn

Viac kuchynských záster

Ďalšie pekné zástery

Zástera do kuchyne sa používala odjakživa foto: pixabay

Zástera do kuchyne sa používala odjakživa
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.