Biele stoličky do kuchyne prinesú čistotu a nehu

Biele stoličky do kuchyne foto: pinterest

Jana Beňová Téma 15. októbra 2021 0

Biele stoličky do kuchyne sú dobrým riešením. Dodajú priestoru eleganciu a noblesu. Ešte viac vyniknú v spojenej kuchyni s obývačkou. Keď nie je jasné, či je stôl viac súčasťou kuchyne alebo obývacej izby.

Biele stoličky do kuchyne - navigácia v článku

Biele stoličky do kuchyne foto: pinterest

Stoličky sú z umelej hmoty alebo koženky. Na pohodlné sedenie sa dajú zmäkčiť textilnými sedákmi. Ľahko sa udržiavajú v čistote, stačí ich utrieť vlhkou utierkou.

Stoličky, ktoré sme pre vás vybrali, majú krásny dizajn a patria ku kuchynskému zátišiu. Rozhodnite sa, či si želáte stohovateľné alebo nie. Stohovanie je zbytočné riešiť, ak si vyberáte sedenie pre dvoch. Oplatí sa, ak máte za stolom 4 a viac miest na sedenie. Stohovanie využijete najmä pri čistení podlahy.

Pred kúpou si spíšte, čo od stoličiek očakávate. Väčšina ľudí chce asi pohodlie a bezproblémovú údržbu.

„Biele stoličky sa hodia ku každému stolu. Najmä k všetkým druhom dreva. Ale môžeme ich dať aj k čiernemu,  bielemu stolu, alebo aj stolu zo skla. Platí stará dobrá zásada, že bielou nič nepokazíme,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Biele stoličky do kuchyne – druhy

  • tradičné
  • z moderného radu, nápadnejšie
  • ultra moderné, veľmi nápadné

Čítajte aj: Jedálenské kreslá povýšia stolovanie na zážitok 

Viac bielych stoličiek

Lacnejšie biele stoličky

Biela stolička za stolom priam svieti foto: pinterest

Biela stolička za stolom priam svieti
foto: pinterest

Náš favorit

Naším favoritom je sada 4 bielych jedálenských stoličiek Kare Design Radar Bubble. Ultra moderné stoličky sú výsledkom práce dizajnérov v nemeckej spoločnosti Kare design, ktorí si svojimi kúskami získavajú uznanie. Elegantné stoličky. 

Ultra moderná stolička

Ultra moderná stolička


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.