Kreatívne hračky pre deti otvárajú svet 3D

Kreatívne hračky pre deti

Jana Beňová Téma 10. októbra 2021 0

Veďte deti k tvorivosti. Na trhu sú kreatívne hračky pre deti, ktoré ste vy v detstve nemali. Môžu si upiecť pizzu, uplatniť svoju tvorivosť a napodobňovať dospelých. Zaujímavé sú aj 3D výtvarné hračky. Z detí sa stanú malí umelci, už od 3 rokov.

Kreatívci vymysleli hmotu, ktorá sa nelepí na ruky a nemastí. Deti sa môžu hrať, že si pečú pizzu. Výsledok naložia na tanier.

Starších potešíte kresliacou hmotou, s ktorou kreslia silné 3D čiary, bodky či špirály. Výtvory treba nechať schnúť. V ďalšej hre si môžu aj skladať slová.

Kreatívne hračky pre deti – vyrobia si náramky

Doprajte svojim deťom, čo ste vy nemali – elektrické 3D pero. Umožní im tvoriť v 3D tak, že tlačia z pera ohriate plastové vláno, ktoré stvrdne a výtvor je na svete.

Kreatívne hračky sú tvorivé a zábavné. Stačí naniesť gél na formu, nechať ho schladiť a deti si vytvoria domy, stromy, autá, čokoľvek. Túto zábavu si vždy musia vyskúšať aj rodičia, je totiž chytľavá.

Tipy na darčeky pre najmenších

Vždy obľúbené a praktické sú vankúše. Deti ich majú radšej, ak sú personifikované. Príkladom je ovečka – inak praktický vankúš okolo krku na cestovanie alebo slnko s vyplazeným jazykom. Praktická vec na kúpalisko je farebná osuška.

Ďalšou skupinou darčekov sú pestré detské riady, nástenné hodiny alebo lampy. A vyslovene letnou sú hojdačky a preliezačky. Ak chcete podporiť svoju ratolesť v poriadkumilovnosti, skúste veľké skladačky lega, ktoré uskladnia ďalšie hračky.

Čítajte aj: Úložné boxy na hračky – deti si do lega upracú lego

Viac kreatívnych hračiek

Rady majstrujú foto: pixabay

Rady majstrujú
foto: pixabay

Deti treba viesť k tvorivosti foto: pixabay

Deti treba viesť k tvorivosti
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.