Detský koberec na hranie – veselý a hravý

Detský koberec v detskej izbe foto: adobestock

Jana Beňová Téma 4. júna 2021 0

Zháňate detský koberec na hranie? Pozrite si veselé koberce s antibakteriálnou úpravou, ktoré poskytnú útočisko na hry vášho dieťaťa. 

Detský koberec na hranie - navigácia v článku

Farebná detská izba so skateboardom

Detský koberec na hranie je plný inšpirácierozprávkových postáv, zvierat na suchu i vo vode. Deti sa s nimi dostanú suchou nohou do kozmu ako malí kozmonauti, do podmorského sveta, alebo priamo do džungle, kde sa im neskriví ani vlások. Je zdrojom zážitkov, zábavy a informácií.

Hra na zemi je pre deti bezpečná, keď je koberec teplý a teplota miestnosti zodpovedá ročnému obdobiu. Skrášľuje a zútulňuje každú detskú izbu,“ povedala dizajnérka Katarína Olexová.

Detský koberec na hranie je odolný

Koberce sú z polypropylénu a polyamidu, ľahko sa udržiavajú. Čistite ich šampónovou penou, niektoré môžete aj oprať. Sú odolné voči chemikáliám, výrobca im dal antibakteriálnu úpravu.

Čítajte aj: Detský nábytok pre dievčatá – otvorte im svet ružovej

Viac detských kobercov

Ešte viac detských kobercov

Plávajúca podlaha je tvrdá foto: pixabay

Plávajúca podlaha je tvrdá
foto: pixabay

Hracia plocha foto: pixabay

Hracia plocha
foto: pixabay


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.