Spevňujúci krém na tvár pre ženy po päťdesiatke

Jana Beňová Téma 8. septembra 2021 0

Spevňujúci krém potrebujú ženy po menopauze. Vtedy sa stenšuje ich pleť, stráca sa pevnosť kože, ochabuje koža na krku a v spodnej časti tváre. Ženy vyhľadávajú tie správne krémy na spevnenie pleti.  Vyskúšali sme tri prípravky z Vichy.

Vichy neovadiol phytosculpt je spevňujúci a remodelačný krém. Presne mieri na oblasť krku, dekoltu a kontúr tváre, teda na tie oblasti, ktoré sú po menopauze oslabené.

Zlešpuje hustotu pleti, ktorej ubúda vo vyššom veku. Spevňuje a tonizuje kontúry spodnej časti tváre, má mechanický liftingový efekt. Je pocitovo veľmi príjemný. Obsahuje fytosteroly, ktoré pochádzajú z rastlinných tukov a pôsobia ako antioxidanty. Krém sa masíruje smerom od brady k tvári. 

Spevňujúci krém na denné použitie

Vichy neovadiol compensating complex denný mazná pokožku. Je vhodné natieť si ho na umytú, čistú pleť. Vôbec nie je mastný, vypína pleť a vytvára na nej nelesklý filter.

Kým predchádzajúci prípravok je vhodný na noc, tento ideálny na denné použitie. Obsahuje látky peptidového charakteru, ktoré regulujú rast buniek a pôsobia na obnovu kožného tkaniva.

Vichy mineral 89 nie je síce krém, ale gél je ideálny na pleť aj po menopauze. Obsahuje 89 percent termálnej vody s 15 prírodnými minerálmi, kyselinu hyalurónovú a ďalšie látky na obnovu pleti.

Dáva sa pod krém ráno a večer, rýchlo sa vstrebáva. Kyselina hyalurónová je prírodného pôvodu, vyplňuje ochabnutú pleť. Výsledky vidieť po niekoľkých hodinách.

Čítajte aj: Ženšen v kozmetike je omladzujúci ťahák

Ďalšie výrobky od Vichy

Spevňujúci krém na pleť ženy vyhľadávajú foto: unsplash

Spevňujúci krém na pleť ženy vyhľadávajú
foto: unsplash

Čo by mali krémy na pleť 50+ obsahovať:

  • dostatok vlahy
  • kyselinu hyalurónovú
  • glycerín
  • tuky
  • peptidy
  • retinol
  • kolagén
  • vitamín C
💡 TIP na produkt - Vichy Neovadiol Nuit Compensating complex
VICHY Neovadiol NUIT Compensating complex

Krém Neovadiol obsahuje kyselinu hyalurónovú spolu s vysokým obsahom pro-xylane.  Táto kombinácia pomáha  vracať pružnosť a hustotu pokožky.


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Jana Beňová

Mám rada vkus, variabilný a šik nábytok, pohodové a ekologické bývanie. Zaujíma ma aj prírodná kozmetika. Vymýšľam nové projekty, v ktorých zbližujem ľudí. Píšem - využívam dlhoročné skúsenosti v novinárčine.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.